Bebe Rexha me foto provokueseKëngëtarja tashmë me famë botërore, Bebe Rexha njihet për pozimet e saj provokuese. Ndërsa, ajo nuk dallon shumë edhe kur ka të performojë, shkruan Indeksonline.

Në mbrëmjen e kaluar, derisa Bebja ishte në koncert, ajo kishe dal me një pal lloj sutjenash të zeza, por sigurisht jo të thjeshta.

Megjithatë, këngëtarja duket mjaft joshëse dhe e freskët.

Bebe Rexha me foto provokuese

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here