Bebe Rexha ishte e ftuar sot në Capital radio FM në Londër.

29-të vjeçarja, kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të zezë ku u pa dukekaluar rrugëve të Londrës.

Këngëtarja e hitit ‘Meant to be’, kishte veshur pantolla të zinj si dhe njëbluzë.Kishte vendosur edhe syze dielli.

Bebe, perfeksionoi dukjen me një palë çizme të stilit ushtarak me kopsa argjendi.

Bebe Rexha ishte e ftuar sot në Capital radio FM në Londër.

29-të vjeçarja, kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të zezë ku u pa dukekaluar rrugëve të Londrës.

Këngëtarja e hitit ‘Meant to be’, kishte veshur pantolla të zinj si dhe njëbluzë.Kishte vendosur edhe syze dielli.

Bebe, perfeksionoi dukjen me një palë çizme të stilit ushtarak me kopsa argjendi.

Flokët e saj të bukura bionde i kishte lenë të drejta, në krahë mbante një çantë të firmës Channel.

Bebe, gëzon një jetë luksoze falë sukseseve të mëdha në muzikë dhe natyrisht se veshjet e saj kanë çmime të shtrenjëta.

Bluza, të cilën ajo ka veshur kushton plot 485 dollarë. Ndryshe, Bebe mbetet njëra nga artistet shqiptare me famë botërore më ekërkuara dhe e ndjekura në rrjete sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here