Ajo është një nga këngëtaret më të dashura të momentit dhe duket se ka shkëlqyer me interpretimin e saj më të fundit.

Bukuroshja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka kënduar himnin amerikan gjatë ndeshjes Los Angeles Rams. Bebe dukej më në formë se kurrë ndërkohë që me veshjen e saj i binin më shumë në sy të pasmet.8 9 10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here