Bebe Rexha i thotë “Po” Era IstefitEdhe Bebe Rexha, artistja tashmë me famë ndërkombëtare si duket po mbështet “lulëzimin” e Era Istrefit në skenën ndërkombëtare.

Tekstshkruesja e hitit “Monster” të Eminem dhe Rihanna-s, i ka thënë “Po” debutimit të Erës duke e ndjekur para disa orësh atë në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here