Bebe Rexha ka provokuar me të pasmet nga skena e shout të njohur amerikan.

Bebe Rexha ishte e ftuar sot në shoun “Live with Kelly and Ryan”.

Këngëtarja kishte zgjedhur një palë pantallona rozë dhe një këmishë të bardhë, ndërsa në plan të parë kishte vënë të pasmet.

Image

FOTO GALERI

Ajo ndau një imazh në Instagram, ku u shfaq bashkë me Ryan, ndërsa tregoi se edhe pse ishte nervoze kaloi për mrekulli

Për ndryshe, projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Last Hurrah”, këngë kjo që u prit mirë në publik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here