Bebe Rexha dhe Nicki Minaj ‘e kallin’ së bashkuKëngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, ka performuar hitin ‘Hey Mamma’ të David Guettas së bashku me Nicki Minaj.

Gjatë koncertit të ‘iHeartRadio’, teksa Nicki Minaj po performonte së bashku me David Guettan, atyre iu është bashkangjitur edhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, e cila e ka ndezur publikun e pranishëm me zërin e saj.

Në videon në vazhdim mund të shihni performancën e saj së bashku me Nicki Minaj dhe David Guetta. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here