Beatrix Ramosaj shfaq të pasmetKëngëtarja Beatrix Ramosaj i prerefon shumë rrjetet sociale, kjo është një prej arsyejeve që ajoështë gjithnjë aktive në to.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi në Instagram, përmes së cilave iu ka treguar ndjekësve tatauzhin e saj të ri.

Betrix kishte vendosur që në dorën e saj të djathtë të realizonte tatuazh një trëndafil, më saktësisht në anën e kundërt të krahut.

Beatrix Ramosaj shfaq të pasmet

Por, në fotografinë e publikuar, këngëtarja kishte vendosur që foton ta realizonte nga prapa, duke shfaqur kështu para fansave të pasmet e saj.

Kjo fotografi i ka dhuruar asaj me mijëra pëlqime dhe komente, të cilat shumica kanë qenë pozitive dhe urime për tatuazhin e saj të ri. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here