Beatrix Ramosaj në formë dhe e buzëqeshurBeatrix Ramosaj po kalon ditë të lumtura. Kështu së paku duket në rrjetet sociale. Këngëtarja e bukur kosovare që jeton në Shqipëri është mjat aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Fotot e saj tregojnë se Trixa është në formë dhe e buzëqeshur. Një foto që duket e bukur si kukull e ka postuar sot Beatrix.

Bukuroshja e Ramosajve vazhdon të jetë pjesë e “Dancing with the stars” ku po paraqitet me mjaft sukses duke dëshmuar edhe talentin në vallëzim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here