Beatrix Ramosaj gjatë një prononcimi për “Kosova Sot” ka treguar se çfarë i pëlqen dhe çfarë nuk i pëlqen.

Ajo ka treguar se i pëlqen shumë muzika dhe se e pëlqen shumë edhe fotografinë. Por nuk i lë anash as modën, pikturën dhe sportin.

Ndërsa kur është fjala për filmat ajo jo vetëm që i pëlqen ato, por i shikon me ëndje të gjitha zhanret e filmave.

Mirëpo ka edhe gjëra që këngëtarja nuk i pëlqen. Asaj nuk i pëlqejnë gënjeshtrat dhe njerëzit me dy fytyra. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here