E kemi parë të jetë pjesë e spektaklit ‘Fytyra jote në dikë më ngjanë’, ku shfrytëzoi rastin ta imitonte atë.

Është kjo Beatrix Ramosaj këngëtarja e cila duket se është fanse e madhe e reperit Noizy.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur edhe gjatë spektaklit kur pati për detyrë ta imitonte atë dhe në fund të spektaklit edhe e mori çmimin e parë, transmeton lajmi.

Mbrëmë, ajo ka postuar disa imazhe nga një klub ku këndoi Noizy, ku shihej teksa e shijonte në maksimum performancën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here