Sot në këtë rubrikë do ta ballafaqojmë këngëtaren simpatike dhe tash për tash shumë e dëgjuar me hitin e saj “Dilema”, Beatrix Ramosaj dhe yllin botëror Britni Spears.

Kur e ne e pyetëm këngëtaren se ç’mendon ajo për Spears, Beatrix na tregoi se ka qenë një fansa e saj kur ishte e vogël dhe gjithmonë i ka pëlqyer shumë. Ndërsa ka kujtuar se kur ishte fëmijë ajo këndonte këngët e saj “Lucky” dhe “Baby one more time”.

E, natyrisht vazhdon ta ndjekë edhe sot performancat dhe këngët e saj. M. GJ.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here