BeatrixBeatrix Ramosaj pa dyshim që është njëra ndër femrat më me stil.

E këtë gjë ajo e dëshmon edhe nëpër imazhet e publikuara vazhdimisht, shkruan Indeksonline.

Së fundmi e bukura e skenës shqiptare është shfaqur me një palë xhinse të veshur dhe qenushin e saj në dorë.

beatrix

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here