Përflitet se ajo do të zëvendësojë Encën në grupin OTR.Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjithmonë shihet seksi dhe në formë.

Ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Pa ndjenjë” dhe po shijon sukseset e kësaj kënge.Së fundmi ajo është renditur e para në një klasifikim muzikor dhe një ndër pjesëtarët e grupit OTR dhe krahu i djathtë i Noizyt, Varrosi duket se po e mbështet tej mase.

Ai ka publikuar në Insta Story foton me poshtë ku ju tregon të gjithëve se Beatrix është e para në këtë klasifikim.Duket se Beatrix Ramosaj është afër kontratës me ‘labelin’ OTR.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here