Këngëtarja e re dhe shumë e talentuar Beatrix Ramosaj ka fituar çmimin për fustanin më të bukur në një ballo të organizuar në Tiranë.

Me shumë emocione këngëtarja ka treguar se në ballo do të dëshironte të gjente edhe princin e saj të cilin e pret, por nuk ka mundur. Beatrix Ramosaj është bërë shumë e njohur kohët e fundit pas pjesëmarrjes në disa evente artistike si dhe videoklipe.

Ajo gjithashtu është duke përgaditur një këngë të re në studion e Big Basta që pritet të jetë një mega hit vitin e ardhëshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here