Megan FoxPas shume pergenjeshtrimeve me ne fund vjen konfirmimi se Megan Fox do luaje ne rolin e Catwoman ne serine e ardhshme te filmit Batman.

Lajmin e ben te ditur tabloidi “The Sun” qe shton se ne filmin e Christopher Nolan protagonist do te jete serish Christian Bale. Fox eshte pasardhesja e Halle Berry e Michelle Pfeiffer ne rolin e Catwoman. Xhirimet do nisin ne fillim te vitit tjeter, ndersa shfaqja ne sallat boterore nuk parashikohet para vitit 2011.

Fox eshte cilesuar si nje nga femrat me te bukura te planetit dhe se shpejti ne Europe pritet te shfaqet filmi i saj me i fundit me titull “Jennifer’s Body”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here