Kim Basinger do të kthehet në ekran me një komedi të zezë. “Variety” bën të ditur se aktorja po përfundon bisedimet për të interpretuar në “Fortune” të Clark Johnson, një film i shkruar nga Nancy Fichman dhe Jennifer Hoppe.

Filmi flet rreth një hajduti të përfshirë në vrasjen e një vazje i cili ndiqet nga dy motra të pamëshirshme që kërkojnë kokën e tij në këmbim të një shume parash.

Fatet e tyre të dhunshme do të kryqëzohen në Las Vegas./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here