Labeli “Baba Stars” gjatë ditëve të ardhshme, pritet të publikojë materiale të reja, realizuar nga anëtarët e grupit.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, është paralajmëruar publikimi i videoklipit të ri, realizuar në bashkëpunim mes Cozman, SkiviSkillz dhe Big Xig.
Tani po punohet në montazhen e spotit, që i është besuar produksionit “Think Creative”.

Ndërkohë, Getoar Selimi, i njohur si Ghetto Geasy, ka kohë që ka paralajmëruar videoklipin e tij të këngës me titull “N’Prishtinë”, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar. /Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here