Bashkëshortja e ish-trajnerit të Partizanit, Mark Iuliano është shfaqur më seksi së kurr në rrjete sociale.

Format  seksi dhe perfekte të Federika Vilanit kanë tërhequr vëmendjen të
mediave italiane, te cilat kane publikuar foto te saj.

Mesa duket ish-futbollistit të Juventusit ia ka rrëmbyer vëmendjen Federika pas dështimit të tij si trajner te Partizani dhe si ndihmës te Udineze.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here