Bashkëshorti surprizë në skenë këngëtares shqiptareSilva Gunbardhi ishte një nga këngëtaret që ka marrë pjesë te “Maratona e Këngës”, organizuar nga Tv Klan ne shume qytete bregdetare te Shqiperise.

Por dje qe ishte edhe nata e fundit në Durrës, këngëtarja e hitit ” T’ka lali shpirt”, ka marrë një surprizë. Nje buqetë me lule nga bashkëshorti i saj, Dafi ne skene.

“Kemi sot 3 vjetorin e lidhjes dhe unë jam shumë e lumtur. Në këto tre vjet të kam thënë shumë herë të dua dhe nuk do të rresht kurrë së thëni. Je burri më i mirë në botë.”, ka thenë Silva e emocionuar.

Bashkëshorti surprizë në skenë këngëtares shqiptare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here