Bashkëpunim nga Rita, Miley, Iggy dhe Charlie?!Pas bashkëpunimit me Chris Brown, Rita Orën mund ta shohim me një bashkëpunim tjetër.

Bëhet fjalë për këngëtaret Miley Cyrus, Igyy Azalea dhe Charlie XCX, emrat e të cilave Rita i ka përmendur për një bashkëpunim të mundshëm, transmeton Telegrafi.

Sipas mediave britanike Rita dëshiron të krijojë një grup për të sjell një këngë së bashku.

“Lady Marmalade” është një kënge e preferuar qe artistes me origjinë shqiptare, e cila do ta sjell atë në një version modern.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here