TBA kanë një përgjigje për një bashkëpunim të mundshëm mes Unikkatil e Ghetto Geasy.

Fansat kanë pyetur nëse do të ketë bashkëpunim të mundshëm mes dy reperëve.

Gheto Geasy është një prej këngëtarve që shumë shpesh bën duete me kolegët e tij të estradës, pa marrë parasysh zhanri.

Nuk mund ta themi të njejtën për Unikkatilin, por të dy pak a shumë janë dy prej reperëve më të famshëm shqiptar, anipse përfaqësojnë stile të ndryshmë të të njejtës kategori muzikore.

Në lllogarinë zyrtare të Unikkatil, TBA, fansat kanë bërë pyetjen nëse do të ketë ndonjë duet të ardhmen mes tij dhe Gheto Geasyt.

 

“A ka mundesi me ndodh Ghetto Geasy ft Unikkatil”, është pyetja e ndjekësve, ndërsa përgjigja e TBA ishte: “Jo nuk besoj”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here