gvmMeda, Vjollca Haxhiu dhe Gold AG kanë lansuar projektin e përbashkët muzikor.

Kënga titullohet “Të kam fiksim” ndërsa është kompletuar me videoklip dhe pritet që të dëgjohet gjatë verës.

Klipin mund ta ndiqni ketu: http://www.youtube.com/watch?v=R6w4E-Vu57E&feature=player_embedded

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here