“Bashkë” vjen nga Samanta dhe 2TonPara pak minutave, është publikuar kënga bashkë “Bashkë” nga Samanta dhe 2Ton.

Kjo këngë u publikua me vonesë, pasi ishte në plan për tu publikuar kohë më parë, shkruan arbresh.info

Videoklipi është realizuar nga Max Production, e në këtë video Samanta duket tejet seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here