Barooti lanson këngën më të re “Nanë” Reperi i grupit TBA, Barooti sot për nderë të ditës së nënës 8 marsit ka lansuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Rasim Sopin dhe Qeraz, shkruan Kosovarja.

Kënga titullohet “Nanë”. Këngën mund ta dëgjoni më poshtë e cila është në versionin audio ku është e shoqëruar me tekst të shkruar të këngës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here