Për modelen e bukur braziliane Barbara Fialho ndoshta nuk keni dëgjuar shumë, mirëpo nëse shihni fotot e saja që ka pozuar për koleksionin më të ri të bikinive Moda Praia ju nuk do ta harroni kaq shpejt.

Barbara tashmë është 24 vjeçare kurse me manekenizëm meret që nga mosha 15 vjeçare.

Ka bashkëpunuar me disenjator të njohur dhe është paraqitur nëpër ballina të magazinave të ndryshme si Ellea, Marie Claire, Harpers Bazar, Vogue Italia etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here