Barack Obama tregoi aftesite e tij si balerinPresidenti amerikan tregoi aftesitë e tij si balerin, kur një këngetare e ftoi për të kercyer në një mbrëmje gala në Shtëpinë e Bardhe më muzikë latine.

Obama përformoi para të pranishmëve në momentin që Thalia, po interpretonte të famshmen “Amor a la mexicana”.

Veprimi i presidenti amerikan u shoqerua me duatrokitje nga të pranishmit, po skena e kercimit mesa duket nuk i ka pelqyer Michelle Obames.

Kur i shoqi u ul ne tavoline dhe dic i tha, ajo e injoroi dhe vijoi te shihtë këngetaren.

Ju faleminderit zonja e parë, zoti president ju kerceni shumë mirë”, tha gruaja Tommy Mottola, në fund të përformances së saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here