Barbara Berlusconi ishte e ftuar së bashku me futbollistin e Milan-it Pato, në inagurimin e Hotel Armani, në Milano.

Me këtë rast kanë qenë të ftuar edhe yje të kinematografisë si: Jessica Alba, Isabelle Huppert, Maggie Gyllenhall.

Vajza e kryeministrit nuk donte të linte asnjë deklaratë dhe ka evituar gazetarët duke u drejtuar menjëherë nga turma e të ftuarve e shoqëruar nga i dashuri i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here