Një prej modeleve më të njohura të botës, Bar Rafaeli shkëlqeu në rërën e plazheve të Mikonos, në ishullin turistik grek, ashtu siç bën prej vitesh në sfilatat e saj të famshme. 

Bukuroshja e “Victoria’s Secret”, e shoqëruar nga disa miq, u duke tërësisht e relaksuar dhe e argëtuar, duke shijuar diellin mbi ishullin e Egjeut, përpara se të argëtohej për orë të tëra me motor uji dhe sporte të tjera ujore.

Për atë që konsiderohet si izraelitja më e famshme e planetit, pushimet greke ishin edhe një rast i ri i mirë për të treguar edhe një herë më shumë linjat e saj, siç bëri duke postuar disa fotografi joshëse në profilin e saj të rrjetit “Twitter”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here