Bamir Topi bëhet gjyshIsh-presidenti Bamir Topi është bërë gjysh për herë të parë. Një ditë më parë, vajza e tij Nada solli në jetë një djalë. Ai ka përjetuar emocione të paharrueshme pas ardhjes në jetë të nipit.

Nada dhe bashkëshorti i saj Gurten Papuli janë martuar në korrik të vitit 2014, ndërsa tani po gëzojnë një tjetër moment, të qenurit prindër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here