Mario Balotelli është shndërruar në personazhin kryesor të shoë bizz-it britanik. Sic raporton e përditshmja The Sun, futbollisti i Manchester City ka bërë një rrëmujë të vërtetë me tre histori të njëkohshme me 3 vajza.

Njëra është modelja Sophie Reade e cila ka publikuar një mesazh në Tëitter. “Do doja të qëlloja njërën që ka fjetur me të dashurin tim. Disa njerëz nuk kanë as turp as të mbathura. Mario Balotelli është një qelbësirë.

E dyta është Faye Evette, pikërisht shoqja e modeles Sophie Reade, të cilës i referohet edhe mesazhi i saj.

Por ekziston edhe një e tretë, për të cilën dihet vetëm se është bionde dhe e gjatë, madje e fotografuar disa herë me “Super Marion”, por ende nuk dihet emri i saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here