Aktori i mirënjohur turk Burak Ozçivit ka fituar zemrat e shumë adhuruesve edhe jashtë Turqisë, sidomos në Kosovë ku transmetohen më të madhe serialet turke, fytyra kryesore e të cilave po rastis të jetë shpesh aktori në fjalë, shkruan Kosova Sot Online.

Burak, me rolet dhe bukurinë e tij mashkullore ka fituar zemrat e adhuruesëve të serialeve turke, sidomos femrave. Ai numëron miliona ndjekës në rrjetin social Instagram ku aktori është mjaft aktiv. Por, e tërë bukuria dhe trupi i tij nuk duket të jenë të rastësishme meqë ai vërehet që kujdeset mirë për to. Në një foto të publikuar në Instagram, Burak shihet duke ushtruar në natyra me pasha fitnesi në duar.+

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here