Balada e Gencit dhe Kaltrinës bëhet hit Këngë “Nuk është njëjtë” e reperit Genc Prelvukaj që për pak momente është bërë solo këngëtarë është bërë një hit

Janë dashur vetëm 24 orë që Genci me stilin e tij ndryshe të bëj hit këngën e tij të fundit “Nuk është njëjtë”.

Kënga është pritur mirë nga fansat e Kaltrinës dhe Gencit dhe për 24 orë sipas menaxhmentit të Gencit kënga është klikuar 150 000 herë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here