gold-agReperi Gold AG ka publikuar këngën e re.

Fjala është për projektin e paralajmëruar ‘Babë’ i cili është dedikim për të atin e tij të ndjerë, shkruan lajmi.net

Kënga është publikuar pikërisht në 24 vjetorin e vdekjes së babait të tij dhe ka një tekst shumë të ndjeshëm dhe klip interesant.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here