babastarsHip hop grupi Babastars kanë lansuar projektin e tyre të ri të titulluar “Vetem A Pom Han Raku”.

Në këtë këngë këndojnë BigXig, Skivi, Cozman dhe sigurisht se refreni i takoi bosit të ‘labelit’, Getit, i cili shfaqet në formë tejet të lartë.

Kjo këngë vjen pas projekteve të ndara “We Doin This” dhe “N’Prishtinë”, teksa mund të konkludojmë se është vetëm një shenjë e asaj se yjet e hip hopit shqiptar nuk e kanë ndërmend të ndalen.

Videoklipin e ka punuar produksioni ImagineCreative.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here