“Babai i saj nuk donte të vinte në jetë”, Fjolla tregon te vërtetën për lindjen e vajzës së sajDitën e djeshme këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka festuar 1-vjetorin e lindjes së vajzës së saj. Festa që ajo organizoi ishte madhështore e menduar deri ne detaj.

Fjolla ka publikuar në Facebook dhe Instagram foto nga festa e djeshme duke shkruar, “Vajza ime e vogël, e shenjta ime, për ty do të sakrifikoja çdo gjë në jetë. E gëzofsh ditëlindjen e parë, më shëndet e gëzim. Mami të ka jetë”.

Ndërkohë Fjolla ka treguar edhe të vërtetën në lidhje me vajzën e saj të vogël. Ajo ka treguar se i ati i vajzës nuk donte që Alayaha të lindte.

Ai i ka thënë Fjollës se nuk do të mbante asnjë përgjegjësi për vajzën, por gjithsesi Fjolla ka vendosur të lindë vajzën e saj. Gjithashtu Fjolla ka edhe një vajzë tjetër 10 vjeçe, nga martesa në rininë e hershme të saj.

“Babai i saj nuk donte të vinte në jetë”, Fjolla tregon te vërtetën për lindjen e vajzës së saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here