Babai i Rihanna=s, Ronald Fenty ka pranuar ribashkimin e vajzës me ish të dashurinë, Chris Brown, çifti ishin ndarë pas sulmit të ushtruar nga Chris në Rihanna-s disa vite më parë.

Por Ronald duket se e ka falë poshtërimi që i ishtë bërë asaj.

“Mendoj se të gjithë gabojnë dhe nuk duhet të akuzohen për to gjithë jetën. të gjithë një ditë duhet të falen. Ka më shumë se kaq në Chris-in dhe të gjithë e dinë këtë gjë. E dua Chris-in. më duket simpatikë”, tha ai.

Chris tani është beqarë pasi që i dha fund lidhjes me të dashurën e tij Karrueche Tran.
Rihanna raportohet të jetë duke “fluturuar” nga gëzimi me të marrë lajmin për ndarjen e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here