I ftuari i radhës në emisionin e Rudina Magjistarit ishte Ledri Vula.Reperi dhe mashkulli më i preferuar nga femrat i është dorëzuar një bisede ku ka rrëfyer shumë gjëra.

Që nga dashuria e madhe që ka për gjyshen dhe historitë interesante me të, lidhjet me femrat ku zbuloi për herë të parë se aktualisht nuk ka një femër në krah si dhe dëshirën e babait.

Në një lidhje direkte në Skype me babain e reperit, ai shprehu një kërkesë për të birin. “Je në rrugën e duhur vetëm do të doja t’i përkushtoheshe pak më shumë aktrimit”. Pas kësaj, 30 vjeçari u shpreh se do ta kishte parasysh që t’i përkushtohej edhe filmit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here