Aziz Salihu po bëhet gjysh Boksieri legjendar, Aziz Salihu pritet të bëhet gjysh për herë të parë.

Monika Salihu, vajza e tij e madhe ani pse asnjëherë nuk bëri dasmë tash e një kohë bashkëjeton me dashnin e jetës së tij, Ylber Ramadanin.

Burime të Prive mësojnë se nga fryti i dashurisë së tyre po bekohen me një foshnje, dhe se Monika është në muajin e tretë të shtatëzanisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here