Azalea rrëzohet në skenëKëngëtares Iggy Azalea nuk i ka ecur mbarë në koncertin e saj të fundit.Artistja gjatë një performance në Madrid është rrëzuar shkallëve të ngritura në skenë, transmeton Telegrafi.

Pas aksidentit këngëtarja australiane është ngritur shpejt dhe ka vazhduar me kengën duke vallëzuar.

Ndryshe Iggy ditë më parë kishte refuzuar artisten shqiptare Rita Ora, e cila i kishte bërë një ftesë publike për të ri sjellur hitin “Lady Marmelada”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here