Avril LavigneKëngëtarja kanadeze Avril Lavigne raportohet se do të bëhet vlerësuese mysafire në shoun “American Idol”.

Këngëtarja do të paraqitet krahas vlerësuesve tjerë si Simon Cowell, Randy Jackson dhe Kara DioGuardi në dëgjimet për talente të rinj në Los Angeles.

Ajo do t’u bashkohet yjeve si Katy Perry, Victoria Beckham, Mary J Blige dhe Kelly Clarkson, të cilët kanë qenë vlerësues mysafirë për të plotësuar mungesën e Paula Abdul.

Queen Latifah po ashtu ka thënë se është duke e menduar një ofertë të tillë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here