Si ka qene kjo vere per Eni Kocin?! Spektakolare! Kengetarja e dashur, ka kaluar disa dite te bukura pushimi ne Jug te vendit, ku si gjithmone e kane shoqeruar aventurat.

Eni, edhe pse ne nje moshe te re, ka marre vete drejtimin e nje motori uji dhe per me shume se nje ore ka bere spektakel ne det me te.

Ky ka qene te pakten komenti qe kane bere te pranishmit. Kengetarja ka qene ne Jug, si pasoje e koncerteve qe ka pasur atje, por me ate rast ka shfrytezuar paraditet per te pushuar bashke me familjen e saj. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here