Ish bashkëshorti i këngëtares Katy Perry, Russell Brand po provon teknika nga më të ndryshmet për të bërë për vete një femër.

Kësaj here, komediani i famshëm ka kërkuar që nënshkrimin e tij për një fanse ta bëj në gjoksin e saj.

Sipas dëshmitarëve ka qenë vet vajza që i është afruar atij duke i kërkuar një autograf, dhe ai ka pranuar me kusht që ti punohet në gjoks. Duke qenë fanse e madhe e tij, ajo nuk ka refuzuar.

Ai së fundmi është parë edhe nën shoqërinë e disa vajzave të klubeve të natës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here