Diva e muzikës shqiptare Aurela Gace, vërtet nuk ia doli në festivalin europian të këngës, Eurovizion 2011, por fitoi diçka më të rëndësishme, një fëmije.

Në skenë duhej numërimi i saktë i personave …vetëm 6 persona lejoheshin në skenë….

Shqipëria kishte 7….. sepse kam një engjëll brenda qënies time që po rritet përditë… dhe këndoi duet me mamin e vet në skenën e eurovizionit… pres fëmijën time të parë”

Ky është mesazhi që Aurela Gace ka dashur ti përcjellë të gjithë fansave të saj në facebook, të cilët nuk janë të paktë, 58 806 fansa.

1 Koment

  1. BRAVO UNIVERSALJA E MUZIKES SHQIPETARE,SI I THEMI NE LABET ..ME NJE DJALE TU GEZOFSHIM.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here