Aurela me imazh te riKëngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gace rikthehet në Shqipëri me një imazh të ri.

Me flokë të bardhë dhe të prerë shkurt Aurela është shfaqur në Tiranë e rrethuar nga miqtë e saj, mes të cilëve fotografi i njohur Fadil Berisha, këngëtarja Eli Fara, dhe balerini shqiptar i suksesshëm në Amerikë, Toni Dovolani.

Aurela Gace ishte e ftuar në një koncert bamirësie për fëmijët jetimë të shtëpisë “Zyber Hallulli” në Tiranë që u organizua më 21 dhjetor.

Një ditë më pas Aurela është larguar sërish në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Nata e ndërrimit të viteve do ta gjejë Aurelën në një koncert në Kanada. /Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here