Aurela Hoxha është padyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Që në moshë të re ajo i është kushtuar modelingut, angazhim i cili e ka bërë të jetë kaq e famshme dhe e njohur për publikun.

Ditën e djeshme ajo ka festuar ditëlindjen e nënës së saj, të cilës i ka kushtuar një postim të “ndjerë” në Instagram, shkruan albeu.com.

“Happy Birthday, Te dua ty me shume se veten me shume se asgje…”- shkruan Aurela në Instagram… por duke bërë një gafë të pafalshme.

Aurela ka gabuar rëndë në urimin që i ka bërë nënës pasi i shkruan “të dua më shumë se asgjë…”.

Me shumë siguri ish-missi ka dashur të thotë të dua më shumë se gjithçka por… një fjalë ka shkatërruar gjithë urimin e saj të “ndjerë” për ditëlindjen e nënës së saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here