Aurela Hoxha tregon trupin si peshkNjë fotografi mjaft atraktive e Aurela Hoxhës është publikuar në Instagram.Modelja shfaqet me bikini në ujë dhe duket mjaft bukur.

“Pesëdhjetë hijet e të kaltrës”, shkruan në përshkrimin e fotografisë duke aluduar në filmin “Fifty Shades of Grey”.

Dhe në imazhin e publikuar, natyrisht, dominon ngjyra e kaltër, madje edhe bikinit e bukuroshes janë të kaltra.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here