Modelja Aurela Hoxha është shprehur për ndarjen e saj.

Ajo ka theksuar se ka qenë lidhur që në moshën 16-vjeçare me ish-partnerin e saj.

Hoxha ka theksuar se ajo nuk ka qenë kurrë nuse dhe nuk kanë zhvilluar kurrë dasëm, po thjesht një celebrim për dokumente.

2

Ndryshe modelja u ballafaqua gjatë emisionit edhe me test të doktorit për operacion plastik.

Ajo shtoi se paratë nga jeta e shtrenjt i ka nga kursimet familjare, teksa atë nuk e ka mbajtur i dashuri. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here