Aurela Hoxha shfaq linjat perfekteAsaj i pëlqen të bie në sy me çdo kusht dhe këtë e bën më së miri.Është pikërisht modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha, e cila po i ngrit temperaturat edhe më shumë më poza provokuese, transmeton Kosova Sot Online.

Së fundmi, ajo ka postuar në ‘Instagram’ një foto ku shihet duke u relaksuar pranë detit.

“Vera”, ka shkruar ajo sipër fotos, në të cilën shfaq linjat trupore perfekte.

Aurela Hoxha shfaq linjat perfekte

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here