Aurela Hoxha rikthehet me poza bardheziAurela Hoxha është një prej femrave më të përfolura të mediave rozë.

Bukuroshja bukurinë e saj nuk heziton edhe ta ekspozon edhe në ballinat e revistave, por edhe rrjeteve sociale.

Së fundi, Aurela është fotografuar bardhezi për revistën Star People, të cilën e ka publikuar edhe në Instagram.

Revista do të dal në shitje në muajin dhjetor dhe kjo do të jetë dhuratë për festat e fundvitit. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here