Aurela Hoxha përsëri me foto të 'hot'Aurela Hoxha është modele nga Tirana. Besojë që tashmë të gjithë jeni në dijeni për përmasat që ajo posedon, raporton Indeksonline.

Aurela nuk ndalet së pozuari, ajo siç duket e pëlqen tej masë vetveten. Së fundmi ka nxjerrë edhe disa foto tejet të nxehta për këto ditë vere.

Ajo me këtë rast nuk ka harruar që të ekspozojë këmbët e saj dhe gjoksin i cili sa nuk i ka dalë fare.

Aurela Hoxha përsëri me foto të 'hot'

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here